Klubbrekorder for kvinner pr 6. juli 2020 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)

60 m Linn H Bakke(91)i 7,85 Karlstad SV 27.1.08
100 m Linn H Bakke(91) 12,05 Oslo 15.5.05
200 m Linn H Bakke(91) 24,55 Esbjerg DK 1.9.07
300 m Summer Stensrud(01) 40,90 Oslo 7.6.2020
400 m Vår Åsheim(99) 55,75 Gøteborg S 30.6.18
800 m Amalie Sæten(97) 2.04,80 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Hilde R Høgbakken(66) 3.05,1 Oslo Bi 3.8.79
1500 m Amalie Sæten(97) 4.13,11 Oslo Bi 5.8.20
3000 m Amalie Sæten(97) 9.13,50 Tønsberg 30.5.20
5000 m Silje Fjørtoft(87) 17.15,0 Jessheim 18.10.18
10000 m Hilde R Høgbakken(66) 37.06,99 Jessheim 21.8.94
100 m hekk Tonje Moen(00) 13,95 Oslo Bi 7.6.18
400 m hekk Vår Åsheim(99) 60,14 Oslo Bi 5.7.18
3000 m hinder Silje Fjørtoft(87) 10.16,54 Karlstad S 25.7.17
Halvmaraton Hanne M Maridal(96) 1.17,34 Barcelona 15.2.20
Maratom Eva Blakkisrud(46) 3.05,15 Oslo Bi 13.9.86
Høyde Anita Dahle(76) 1,71 Lillehammer 26.6.94
Stav Birgitte Kjuus(99) 4,13 Gøteborg 28.6.19
Lengde Birgitte Kjuus(99) 5,66 Oslo Bi 17.7.19
Tresteg Birgitte Kjuus(99) 11,91 Ravnanger 30.7.18
Kule Hanna E Hjeltnes(04)i 12,64 Rud 1.2.20
Diskos Hanna E Hjeltnes(04) 40,52 Oslo Bi 15.7.2020
Slegge Linn H Bakke(91) 32,78 Tønsberg 3.8.07
Spyd Silje Disserud(91) 36,45 Nadderud 10.6.07
7-kamp Marit Rogstad(67) 3427 Moss 2-3.6.84
1000 m stafett Tonje Moen, Birgitte Kjuus, Vår Åsheim og Amalie Sæten 2.15,10 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Susann Bakke, Linn H Bakke, Betina J Nilssen og Ragnhild Hammeren 50,07 Tromsø 24.5.08
4x200 m Anne M Olsen, Inger A Nerhagen, Anita Merby og May B Engeness 2.08,3 Nannestad 4.6.70
4x400 m Vår Åsheim, Emilie H Andreassen, Birgitte Kjuus og Caroline F Høistad 3.50,91 Trondheim 22.5.16
4x800 m Veronica Undseth, Silje Fjørtoft, Caroline F Høistad og Pia Bålrud 9.18,82 Hamar 21.5.17
4x1500 m Hege Melby, Line Røen, Ann Kristin Ullerud og Gunn Vilberg 21.18,9 Jessheim 23.3.86

Klubbrekorder for menn pr 6. juli 2020 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)


60 m Julian L Bastesen(04)i 7,16 Alicante Spania 1.2.20
100 m Marcus T Moen(99) 10,97 Lillehammer 25.6.17
200 m Marcus T Moen(99) 21,96 Sandnes 4.9.16
300 m Andreas Roth(93) 34,88 Nadderud 29.4.93
400 m Andreas Roth(93) 47,14 Oslo Bi 11.6.14
800 m Thomas Roth(91) 1.45,75 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Thomas Roth(91)i 2.20,96 Gøteborg SV 5.9.15
1500 m Thomas Roth(91) 3.43,11 Jessheim 31.5.18
3000 m Per Svela(92) 7.53,87 Bergen Fana 29.7.20
5000 m Per Svela(92) 13.38,08 Oslo Bi 29.6.20
10000 m Vidar Birkelund(56) 29.57,28 Sandnes 10.8.86
110 m hekk Tom Erik Olsen(74) 14,12 Oslo Bi 2.7.95
400 m hekk Andreas Roth(93) 55,32 Oslo Bi 23.9.13
3000 m hinder Bjørn Dæhli(67) 9.02,0 Jessheim 25.8.89
Halvmaraton Fredrik Ødemarksbakken 1.05,21 Espeland 2.4.89
Maratom Tor Erik Nyquist(67) 2.18,39 Berlin D 29.9.96
Høyde Frode Myrvang(67) 2,00 Jessheim 2.8.86
Stav Tom Erik Olsen(74) 4,80 Kongsvinger 25.7.92
Lengde Jo Henning H Nilssen(68) 6,85 Jessheim 31.5.86
Tresteg Terje Grime(59) 13,68 Sofiemyr 13.6.92
Kule Pål Berntsen(60) 14,47 Jessheim 24.9.92
Diskos Kai Hole(42) 44,80 Ski 7.10.78
Slegge Sverre Strandli(25) 47,82 Ås 31.8.74
Spyd Pål Berntsen(60) 75,02 Mosjøen 6.08.92
10-kamp Jo Henning H Nilssen(68) 7004 Tønsberg 2-3.5.92
1000 m stafett Sander Myrvang, Andreas Roth, Markus Einan og Thomas Roth 1.53,98 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Terje Grime,Øystein Iversen, Frank Øines og Tom Erik Nilsen 42,86 Bjørkelangen 9.9.95
4x200 m Steinar Mikkelsen, Finn Ugletveit, Arve Bogstad og Nils Kristen Wiig 1.36,7 Jessheim 3.6.69
4x400 m Vegard Gjesvik, Andreas Roth,Elias Ottesen og Thomas Roth 3.14,13 Sandnes 26.5.13
4x800 m Håvard Hildeskor, Vetle Aasland, Vegard Gjesvik ogThomas Roth 7.38,92 Oslo Bi 10.9.10
4x1500 m Thomas Roth, Jørgen Frost Bø, Vetle Aasland og Elias Ottosen 15.49,81 Sandnes 25.5.13

© Ull/Kisa IL - Friidrett, Postboks 333, 2051 Jessheim, Vipps 65815