Klubbrekorder for kvinner pr 7. juli 2024 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)


60 m Linn Helene Bakke(91)i 7.85 Karlstad SV 27.1.08
100 m Linn Helene Bakke(91) 12.05+1.0 Oslo 15.5.05
200 m Linn Helene Bakke(91) 24.55+1.2 Esbjerg DK 1.9.07
300 m Summer Stensrud(01) 40.90 Oslo 7.6.2020
400 m Vår Åsheim(99) 55.75 Gøteborg S 30.6.18
600 m Amalie Manshus Sæten(97) 1:33.50 Bergen Fa 22.5.19
800 m Amalie Manshus Sæten(97) 2:04.80 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Wilma Torbjørnsson(07) 2:55.57 Rud 4.5.23
1500 m Amalie Manshus Sæten(97) 4:08.08 VM Budapest 19.8.23
2000 Julie Hammer(04) 6:26.31 Gøteborg S 30.6.19
3000 m Amalie Manshus Sæten(97) 8:57.18 Tønsberg 21.5.22
5000 m Amalie Manshus Sæten(97) 15:17.41 Roma ITA 7.6.24
10000 m Hanne Mjøen Maridal(96) 33:39.39 Bergen Fa 20.9.20
100 m hekk Tonje Moen(00) 13.95+1.4 Oslo Bi 7.6.18
300 m hekk Vår Åsheim (99) 43.29 Lillestrøm 27.5.18
400 m hekk Vår Åsheim(99) 60.14 Oslo Bi 5.7.18
2000 m hinder Julie Hammer(04) 6:56.44 Jessheim 18.6.19
3000 m hinder Silje Fjørtoft(87) 10:16.54 Karlstad S 25.7.17
5 km gateløp Amalie Manshus Sæten(97) 15:47 Barcelona Esp 31.12.22
10 km gateløp Amalie Manshus Sæten(97) 32:53 Hole 21.10.23
Halvmaraton Hanne Mjøen Maridal(96) 1:14:25 Jessheim 3.10.20
Maraton Eva Blakkisrud(46) 3:05:15 Oslo Bi 13.9.86
Høyde Hanna Rimstad(10) 1.73 Gøteborg SWE 7.7.24
Stav Birgitte Kjuus(99) 4.13 Gøteborg S 28.6.19
Lengde Birgitte Kjuus(99) 5.66+1.5 Oslo Bi 17.7.19
Tresteg Birgitte Kjuus(99) 11.91+0.4 Ravnanger 30.7.16
Kule Mariell Morken(03) 14.23 Voss 26.6.24
Diskos Hanna Emilie Hjeltnes(04) 50.58 Halle GER 26.5.24
Slegge Mariell Morken(03) 43.18 Gloppen 7.7.24
Spyd Hanna Emilie Hjeltnes(04) 36.96 Bergen Fa 9.9.23
7-kamp Marit Rogstad(67)
17.0+1.7, 1.44, , 6.98, 1.44, 29.0/4.66, 18.06(600) og 2:28.7
3759 Moss/Me 2-3.6.84
1000 m stafett Tonje Moen(00), Birgitte Kjuus(99), Vår Åsheim(99) og Amalie Sæten(97) 2:15.10 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Susann Bakke(92), Linn Helene Bakke(91), Betina Jeanine Nilssen(92) og Ragnhild Hammeren(90) 50.07 Tromsø 24.5.08
4x200 m Linnea Bratteng (07), Synne Markussen(07), Natalie Jøransen (07) og Frida Rimstad (07) i 1:49.73 Sandnes 10.3.24
4x400 m Vår Åsheim(99), Emilie Hov Andreassen(00), Birgitte Kjuus(99) og Caroline Foss Høistad(98) 3:50.91 Trondheim 22.5.16
4x800 m Veronica Undseth(94), Silje Fjørtoft(87), Caroline Foss Høistad(98) og Pia Bålsrud(95) 9:18.82 Hamar 21.5.17
4x1500 m Hege Melby(68), Line Røen(66), Ann Kristin Ullerud(66) og Gunn Vilberg(66) 21:18.9 Jessheim 23.3.86

Klubbrekorder for menn pr 14. juni 2024 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)


60 m Tom Erik Olsen(74)i 7.17 Drammen 22.2.92
100 m Marcus Theodor Moen(99) 10.97-0.1 Lillehammer 25.6.17
200 m Marcus Theodor Moen(99) 21.96+1.5 Sandnes 4.9.16
300 m Andreas Roth(93) 34.88 Nadderud 3.5.12
400 m Andreas Roth(93) 47.14 Oslo Bi 11.6.14
600 m Thomas Roth(91) 1:18.01 Oslo Bi 15.5.21
800 m Thomas Roth(91) 1:45.75 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Thomas Roth(91)i 2:20.96 Gøteborg SV 5.9.15
1500 m Andreas Fjeld Halvorsen(05) 3:38.33 Jessheim 24.5.24
2000 m Sondre Strande Omland(07) 5:37.57 Trondheim 14.6.22
3000 m Andreas Fjeld Halvorsen(05) 7:47.04 Trier GER 8.9.23
5000 m Awet Kibrab(95) 13:15.41 Heusden BEL 15.7.23
10000 m Sigurd Ruud Skjeseth(96) 28:35.79 London GBR 14.5.22
110 m hekk Tom Erik Olsen(74) 14.12+0.3 Oslo Bi 2.7.95
300 m hekk Jørgen Hjelm Bakkerud(74) 40.83 Haugesund 1.8.92
400 m hekk Andreas Roth(93) 55.32 Oslo Bi 23.9.13
2000 m hinder Fredrik Sandvik(98) 5:41.91 Jessheim 5.8.22
3000 m hinder Jacob Boutera(96) 8:21.63 Turku Fin 15.6.22
5 km gateløp Awet Kibrab(95) 13:28 Riga, Lat 1.10.23
10 km gateløp Awet Kibrab(95) 28:08 Hole 21.10.23
Halvmaraton Senay Amlesom Fissehatsion (95) 1:00:55 København, DEN 17.9.23
Maraton Tor Erik Nyquist(67) 2:18:39 Berlin D 29.9.96
Høyde Michael Reklev (05)
2.01 Rud 14.6.24
Stav Tom Erik Olsen(74) 4.80 Kongsvinger 25.7.92
Lengde Jo Henning Espevalen(68) 6.85+1.2 Jessheim 31.5.86
Tresteg Terje Grime(59) 13.68+1.4 Sofiemyr 13.6.92
Kule Pål Berntsen(60) 14.47 Jessheim 24.9.92
Diskos Kai Hole(42) 44.80 Ski 7.10.78
Slegge Sverre Strandli(25) 47.82 Ås 31.8.74
Spyd Pål Berntsen(60) 75.02 Mosjøen 6.08.92
10-kamp Jo Henning Espevalen(68)
11.23(+3.7), 6.93(+3.3), 12.38, 1.91, 54.34/14.95(+1.9), 38.00, 4.10, 58.82 og 4:57.54
7004 Tønsberg 2-3.5.92
1000 m stafett Sander Myrvang(00), Andreas Roth(93), Markus Einan(97) og Thomas Roth(91) 1:53.98 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Terje Grime(59), Øystein Iversen(73), Frank Øines(68) og Tom Erik Olsen(74) 42.86 Bjørkelangen 9.9.95
4x200 m Øystein Iversen (73), Tom Erik Olsen (74), Frank Øines (68) og Jostein Salemonsen (73) i 1:31.59 Stange 12.2.95
4x400 m Vegard Gjelsvik(92), Andreas Roth(93), Elias Ottesen(93) og Thomas Roth(91) 3:14.13 Sandnes 26.5.13
4x800 m Håvard Hildeskor(92), Vetle Aasland(91), Vegard Gjelsvik(92) og Thomas Roth(91) 7:38.92 Oslo Bi 10.9.10
4x1500 m Thomas Roth(91), Jørgen Frost Bø(94), Vetle Aasland(91) og Elias Ottosen(93) 15:49.81 Sandnes 25.5.13

© Ull/Kisa IL - Friidrett, Postboks 333, Kanalvegen 108, 2051 Jessheim, Vipps 65815