TRENINGSTIDER

 
Har du spørsmål send e-post til ukifriidrett@gmail.com

Treningstider høst/vinter 2023/24
Treningstidene gjelder fra uke 41

Flere av gruppene kan veksle mellom treningstider og grupper og varierer litt. De som ønsker å være med bør følge med på aktuelle spond-grupper eller facebookgrupper.
 

Ansvarlig

Kontaktinfo

 

Idrettsskolen

Paulina Chybinska / Adrian Litwic

paulina@ukifriidrett.no   


 

Basis

Lasse Johansen 

lassehj1@hotmail.com


 

Team Adrian

Adrian Litwic

Ciupakabras@op.pl

 

Hopp

Mads Rimstad

massebasse@hotmail.com

 

Stav

Runar Bålsrud

rbaal@online.no

 

Langsprint

Paulina Chybińska

paulina.chybinska@hvamil.no   paulina@ukifriidrett.no

 

Kast

Martin Hjeltnes

martin.hjeltnes@icloud.com

 

Distanse Jessheim

Hans Jørgen

hjborgen@gmail.com     Tlf. 924 95 895


Facebookgruppe:

https://www.facebook.com/groups/1537625089805227

 

Distanse Oslo

Hans Jørgen/Atle/Frode

ukifriidrett@gmail.com

Facebookgruppe:

https://www.facebook.com/groups/365123945416250

 

Hekk

Lars Kjuus

lars.kjuus@lr.no

 

Sprint Lions

Karl-Hjenrik Felde / Jays

karl@winnersmanagement.no

kingjays@hotmail.com

 

Sprint Kisa Junior

Adrian

Ciupakabras@op.pl

  
 
 
 

Ukesplan:

Mandag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

Distanse Oslo

14+

Hurtighet

 

17:00

19:00

Bislett

Frode Hansen

 

Basis 1

7-9

Variert leg og trening

 

17:00

18:00

JIF

Adrian, Lasse mfl.

 

Basis 2

10-14

Løp, hopp og kast

 

18:00

19:30

JIF

Lasse mfl

 

Team Adrian

11-15

Variert trening

 

18:00

19:45

JIF

Adrian

 

Distanse Jessheim

12+

Hurtighet og kondisjon

 

10:30

ca. 20:30

Nes Arena

Hans Jørgen

 

Sprint Kisa Junior

14+

Kondisjon med distanse

 

18:30

ca. 20:15

Nes Arena

Hans Jørgen

 

Hopp 1

11-13

Høyde

 

17:30

19:00

Nes Arena

Mads Rimstad

 

Hopp 2

14+

Høyde (m/styrke og spenst)

 

18:30

20:00

Nes Arena

Mads Rimstad

 

Sprint Lions

 

Bakkeløp/pust+sirkel

*ea

18:00

20:00

Fjellhamarhallen / Nes Arena

Kalle / Jays


Langsprint 15+ Styrke + hurtighet 18:30  20:00  Nes Arena Paulina

 

Tirsdag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

Hekk UNG

11-13

Hekk for nybegynnere

 

18:00

19:15

Nes Arena

Lars Kjuus

 

Sprint Kisa UNG

11-13

Sprint for nybegynnere

 

18:00

19:15

Nes Arena

Adrian

 

Hekk Junior

14+

Hekk for erfarne

*ea

19:00

20:30

Nes Arena

Lars Kjuus

 

Sprint Kisa Junior

14+

Sprint

 

19:00

21:00

Jessheim / Nes Arena

Adrian / Jays

 

Distanse Oslo

14+

Terskeltrening

 

17:00

21:00

Oslo/Voldsløkka/Bislett

Atle, Frode og Hans Jørgen


Langsprint 15+ Utholdenhet 18:30 20:00 Nes Arena  Paulina

 

Onsdag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

Idrettskolen gruppe 1

6-8

Allidrettstrening

 

17:00

18:00

Gystadmarka skole

Adrian, Linnea og Madeleine

 

Idrettskolen gruppe 2

6-8

Allidrettstrening

 

18:00

19:00

Gystadmarka skole

Adrian, Linnea og Madeleine

 

Stav

13+

 

*ea

18:00

19:30

Nes Arena

Runar Bålsrud

 

Hopp 11 år og eldre

11+

Lengde, høyde og tresteg

 

18:00

20:00

Nes Arena

Mads Rimstad

 

Høyde Junior

15+

 

*ea

19:30

20:30

Nes Arena

Mads Rimstad

 

Sprint Lions

15+

Sprinttrening

*ea

18:30

20:30

Nes Arena

Kalle / Jays

Langsprint 15+ Special/Speed Endurance 18:00 19:30 Nes Arena Paulina

 

Torsdag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

Distanse Oslo

14+

Terskeltrening

 

17:00

21:00

Oslo/Voldsløkka/Bislett

Atle, Frode og Hans Jørgen

 

Basis 2

10-14

 

 

18:15

19:30

Nes Arena

Lasse, Sophie, Oda og Tonje

 

Team Adrian

11-15

Variert trening

 

18:15

19:45

Nes Arena

Adrian

 

Distanse Jessheim

12+

Terskeltrening

 

18:30

20:30

JIF (etterhvert Nes Arena)

Hans Jørgen

 

Sprint Kisa Junior

14+

Oppvarming med distanse

 

18:30

20:30

Nes Arena

Adrian

 

Sprint Lions

 

Pust + styrke

*ea

16:00

18:00

Sportytude på Snø

Jays

 

Kast 11 år og eldre

 

Kast

 

18:30

20:30

Nes Arena

Martin Hjeltnes

Langsprint 15+ Utholdenhet 18:30 20:00 Nes Arena Paulina

 

Fredag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

 

Lørdag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

 

Sprint Kisa Junior

14+

Sprint

 

10:30

12:30

Nes Arena

Adrian

 

Sprint Lions

 

 

*ea

10:30

12:30

Nes Arena

Jays / Kalle

 

Distanse Jessheim

12+

 

 

10:30

12:30

Nes Arane (se FB-gruppe)

Hans Jørgen

 

Hopp 11 år og eldre

11+

Lengd, høyde og tresteg

 

10:30

12:30

Nes Arena

Mads Rimstad

Langsprint 15+ Special endurance/Bakkeintervaller 10:30 12:00 Nes Arena/Neskollen Paulina

 

Søndag

Gruppe

Alder

Innholdet

 

Start

Slutt

Sted

Trenere

*ea Ved første gang så må man ta kontakt med trener i forkant. Anbefales på alle grupper.

JIF = Jessheim Is- og Flerbrukshall

 


© Ull/Kisa IL - Friidrett, Postboks 333, 2051 Jessheim, Vipps 65815