Klubbrekorder for kvinner pr 24. juni 2022 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)


60 m Linn Helene Bakke(91)i 7.85 Karlstad SV 27.1.08
100 m Linn Helene Bakke(91) 12.05+1.0 Oslo 15.5.05
200 m Linn Helene Bakke(91) 24.55+1.2 Esbjerg DK 1.9.07
300 m Summer Stensrud(01) 40.90 Oslo 7.6.2020
400 m Vår Åsheim(99) 55.75 Gøteborg S 30.6.18
600 m Amalie Sæten(97) 1:33.50 Bergen Fa 22.5.19
800 m Amalie Sæten(97) 2:04.80 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Hilde Rustad Høgbakken(66) 3:05.1 Oslo Bi 3.8.79
1500 m Amalie Sæten(97) 4:08.81 Oslo Bi 5.6.21
2000 Julie Hammer(04) 6:26.31 Gøteborg S 30.6.19
3000 m Amalie Sæten(97) 8:57.18 Tønsberg 21.5.22
5000 m Amalie Sæten(97) 16:02.15 Stjørdal 24.6.22
10000 m Hanne Mjøen Maridal(96) 33:39.39 Bergen Fa 20.9.20
100 m hekk Tonje Moen(00) 13.95+1.4 Oslo Bi 7.6.18
300 m hekk Vår Åsheim (99) 43.29 Lillestrøm 27.5.18
400 m hekk Vår Åsheim(99) 60.14 Oslo Bi 5.7.18
2000 m hinder Julie Hammer(04) 6:56.44 Jessheim 18.6.19
3000 m hinder Silje Fjørtoft(87) 10:16.54 Karlstad S 25.7.17
5 km gateløp Amalie Sæten(97) 16:00 Jessheim 3.10.20
10 km gateløp Hanne Mjøen Maridal(96) 33:49 Hole 17.10.20
Halvmaraton Hanne Mjøen Maridal(96) 1:17:34 Barcelona 15.2.20
Maraton Eva Blakkisrud(46) 3:05:15 Oslo Bi 13.9.86
Høyde Anita Dahle(76) 1.71 Lillehammer 26.6.94
Stav Birgitte Kjuus(99) 4.13 Gøteborg S 28.6.19
Lengde Birgitte Kjuus(99) 5.66+1.5 Oslo Bi 17.7.19
Tresteg Birgitte Kjuus(99) 11.91+0.4 Ravnanger 30.7.16
Kule Hanna Emilie Hjeltnes(04) 13.46 Kristiansand NM 10.9.21
Diskos Hanna Emilie Hjeltnes(04) 45.12 Gøteborg, S 19.6.22
Slegge Linn Helene Bakke(91) 32.78 Tønsberg 3.8.07
Spyd Silje Disserud(91) 36.45 Nadderud 10.6.07
7-kamp Marit Rogstad(67)
17.0+1.7, 1.44, , 6.98, 1.44, 29.0/4.66, 18.06(600) og 2:28.7
3759 Moss/Me 2-3.6.84
1000 m stafett Tonje Moen(00), Birgitte Kjuus(99), Vår Åsheim(99) og Amalie Sæten(97) 2:15.10 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Susann Bakke(92), Linn Helene Bakke(91), Betina Jeanine Nilssen(92) og Ragnhild Hammeren(90) 50.07 Tromsø 24.5.08
4x200 m Anne Mette Olsen(54), Inger Anne Nerhagen(57), Anita Melby(58) og May Britt Engenes(53) 2:08.3 Nannestad 4.6.70
4x400 m Vår Åsheim(99), Emilie Hov Andreassen(00), Birgitte Kjuus(99) og Caroline Foss Høistad(98) 3:50.91 Trondheim 22.5.16
4x800 m Veronica Undseth(94), Silje Fjørtoft(87), Caroline Foss Høistad(98) og Pia Bålsrud(95) 9:18.82 Hamar 21.5.17
4x1500 m Hege Melby(68), Line Røen(66), Ann Kristin Ullerud(66) og Gunn Vilberg(66) 21:18.9 Jessheim 23.3.86

Klubbrekorder for menn pr 15. juni 2022 (Rekorder satt innendørs markert med "i" etter f.år.)


60 m Tom Erik Olsen(74)i 7.17 Drammen 22.2.92
100 m Marcus Theodor Moen(99) 10.97-0.1 Lillehammer 25.6.17
200 m Marcus Theodor Moen(99) 21.96+1.5 Sandnes 4.9.16
300 m Andreas Roth(93) 34.88 Nadderud 3.5.12
400 m Andreas Roth(93) 47.14 Oslo Bi 11.6.14
600 m Thomas Roth(91) 1:18.01 Oslo Bi 15.5.21
800 m Thomas Roth(91) 1:45.75 Oslo Bi 7.6.18
1000 m Thomas Roth(91)i 2:20.96 Gøteborg SV 5.9.15
1500 m Fredrik Sandvik(98) 3:40.03 Oslo Bi 9.6.21
2000 m Vegard Løberg Gjelsvik(92) 5:52.88 Oslo Bi 20.8.06
3000 m Per Svela(92) 7:53.87 Bergen Fana 29.7.20
5000 m Per Svela(92) 13:23.97 Monaco 14.8.20
10000 m Sigurd Ruud Skjeseth(96) 28:35.79 London,GBR 14.5.22
110 m hekk Tom Erik Olsen(74) 14.12+0.3 Oslo Bi 2.7.95
300 m hekk Jørgen Hjelm Bakkerud(74) 40.83 Haugesund 1.8.92
400 m hekk Andreas Roth(93) 55.32 Oslo Bi 23.9.13
2000 m hinder Vegard Løberg Gjelsvik(92) 5:56.06 Molde 4.9.10
3000 m hinder Jacob Boutera(96) 8:21.63 Turku Fin 15.6.22
5 km gateløp Per Svela(92) 13:40 Forus 20.5.20
10 km gateløp Per Svela(92) 29:22 Jessheim 2.10.20
Halvmaraton Fredrik Ødemarksbakken(66) 1:05:21 Espeland 2.4.89
Maraton Tor Erik Nyquist(67) 2:18:39 Berlin D 29.9.96
Høyde Frode Myrvang(67) 2.00 Jessheim 2.8.86
Stav Tom Erik Olsen(74) 4.80 Kongsvinger 25.7.92
Lengde Jo Henning Espevalen(68) 6.85+1.2 Jessheim 31.5.86
Tresteg Terje Grime(59) 13.68+1.4 Sofiemyr 13.6.92
Kule Pål Berntsen(60) 14.47 Jessheim 24.9.92
Diskos Kai Hole(42) 44.80 Ski 7.10.78
Slegge Sverre Strandli(25) 47.82 Ås 31.8.74
Spyd Pål Berntsen(60) 75.02 Mosjøen 6.08.92
10-kamp Jo Henning Espevalen(68)
11.23(+3.7), 6.93(+3.3), 12.38, 1.91, 54.34/14.95(+1.9), 38.00, 4.10, 58.82 og 4:57.54
7004 Tønsberg 2-3.5.92
1000 m stafett Sander Myrvang(00), Andreas Roth(93), Markus Einan(97) og Thomas Roth(91) 1:53.98 Byrkjelo 19.8.18
4x100 m Terje Grime(59), Øystein Iversen(73), Frank Øines(68) og Tom Erik Olsen(74) 42.86 Bjørkelangen 9.9.95
4x200 m Steinar Mikalsen(43), Finn Ugletveit(49), Arve Bogstad(41) og Nils Kristen Wiig(43) 1:36.7 Jessheim 3.9.69
4x400 m Vegard Gjelsvik(92), Andreas Roth(93), Elias Ottesen(93) og Thomas Roth(91) 3:14.13 Sandnes 26.5.13
4x800 m Håvard Hildeskor(92), Vetle Aasland(91), Vegard Gjelsvik(92) og Thomas Roth(91) 7:38.92 Oslo Bi 10.9.10
4x1500 m Thomas Roth(91), Jørgen Frost Bø(94), Vetle Aasland(91) og Elias Ottosen(93) 15:49.81 Sandnes 25.5.13

© Ull/Kisa IL - Friidrett, Postboks 333, 2051 Jessheim, Vipps 65815